best html web design software

Rekwizyty  |  MOCK-up  |  Reklama  |  Druk 3D

Łączymy wiele technologii wytwarzania aby dostarczyć to czego potrzebujesz!

Rekwizyty filmowe  |  MOCK-up

Wykorzystujemy druk 3D, postobróbkę, postarzanie, tradycyjne rękodzieło i inne metody wytwarzania. Doskonale sprawdza się przy przygotowywaniu rekwizytów filmowych,
masek czy kostiumów.

Cosplay

 Przez concept art, wykonanie modelu 3D po wydruk oraz łączenie innych technik wytwarzania jesteśmy w stanie wykonać rekwizyty do cosplay'u takie jak  Hełmy, zbroje, broń biała, specjalistyczne kostiumy czy mechanizmy.

Gadżety reklamowe

Oferujemy wykonanie oryginalnych gadżetów reklamowych. Dzięki połączeniu kilku technologii: druku 3D, frezowania, wypalania z ceramiki, lakierowania i precyzyjnej postobróbki jesteśmy w stanie stworzyć coś niepowtarzalnego - prosto z Twojego pomysłu!

Druk 3D

Profesjonalne i szybkie wydruki 3D w technologii FDM dla firm oraz klientów indywidualnych. Polecamy nasze usługi dla małych i średnich firm, agencji kreatywnych, filmowców, architektów, inżynierów, designerów, artystów, kół naukowych, hobbystów czy modelarzy.

Nasze realizacje

Tworzymy rekwizyty dla branży filmowej, reklamowej, deweloperów i dystrybutorów gier komputerowych, cosplayowców, pasjonatów, teatru i telewizji. Stworzymy zarówno kosmiczny karabin, hełm lub bronie z gry komputerowej, lalkę brzuchomówcy , akcesoria i dodatki do kostiumu, jak i logo firmy które ma się wynurzać z czekolady w reklamie telewizyjnej, czy nietypowe maski.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli masz szybkie pytanie - skorzystaj z formularza a postaramy się odpowiedzieć jak tylko mail do nas dotrze!

W razie zainteresowania naszymi usługami, prosimy o kontakt na maila: 

props@uniforge.pl,

w treści dokładnie opisując projekt, dodając zdjęcia bądź szkice poglądowe

aby umożliwić nam szybszą i bardziej dokładną wycenę zamówienia. 


W celu konsultacji projektów zapraszamy na spotkania w naszym biurze:

Godziny pracy biura na Powiślu:

poniedziałek-piątek: 9.00 - 22.00

sobota - 10.00 - 15.00

(prosimy o kontakt przed wizytą)